E reja hodhi të moshuarin në ajër me makinë dhe u arratis, shokohet kur merr vesh se kë përplasi

Evropë

E reja hodhi të moshuarin në ajër me makinë dhe u arratis, shokohet kur merr vesh se kë përplasi

Më: 21 shtator 2020 Në ora: 17:42
Pamje nga video

Një shofere e re ka përplasur dhe lënë në rrezik për jetën një burrë të moshuar tek vijat e bardha, dhe u largua nga vendi i ngjarjes.

Por kur mori vesh se personi të cilin kishte përplasur ishte vjehrri i saj, mbeti e shokuar.

Fatheha Begum Abedin ishte shpërqëndruar në timmon se po përdorte telefonin e saj kur përplasi 61-vjeçarin në Leicester.

Por në vend që të ndalonte ta ndihmonte, ajo vazhdoi të ngiste makinën. Incidenti tronditës u kap në kamerat e sigurisë dhe bëri që policia të vihej menjëherë pas drejtuesit përgjegjës.

Ajo filloi të sajonte një sërë gënjeshtrash për të mbuluar atë që kishte bërë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat