Burri turk fotografohet duke ndjekur 23 vjeçaren

Evropë

Burri turk fotografohet duke ndjekur 23 vjeçaren

Më: 21 shtator 2020 Në ora: 17:49
Sezer. T dhe O.K

Një rast i një shtetasi turk teksa po përndiqte një vajze të re në rrugën “Beyoslu Istiklal” është bërë publike nga mediat turke.

Në fotografitë e publikuara vërehet se 28 vjeçari Sezer. T teksa ndjek hap pas hapi  23 vjeçaren me iniciale O.K.

Por ndërhyrja e shpejtë e Policisë ka bërë që shtetasi turk të arrestohet.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat