Skandal! Burrat tentojnë të prekin vajzën nga të pasmet, ja pamjet…

Evropë

Skandal! Burrat tentojnë të prekin vajzën nga të pasmet, ja pamjet…

Më: 28 shtator 2020 Në ora: 20:52
Foto

Një vajzë në Beograd ka rënë pre e një ngacmimi të dy meshkujve.

Në një video të bërë virale, shihet vajza e cila pret autobusin në një stacion, ndërsa dy burrat qëndrojnë pas saj të ulur. Ata shihen herë pas here, teksa tentojnë të prekin të renë nga të pasmet, por në moment të fundit ata e frenojnë veprimin e tyre.

Vajza nga krahu tjetër qëndron e qetë. Pamjet e kësaj videoje janë duke bërë xhiron e rrjetet dhe ndaj saj kanë vërshuar mijëra komente negative.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat