Pasardhësi i Angela Merkelit filmohet fshehurazi, shikoni se çfarë bën ai kur është krejt i vetëm në zyrë!

Evropë

Pasardhësi i Angela Merkelit filmohet fshehurazi, shikoni se çfarë bën ai kur është krejt i vetëm në zyrë!

Më: 30 tetor 2020 Në ora: 08:01
Norbert N (Screenshot)

Një nga pasardhësit e mundshëm të kancelares Angela Merkel, eksperti gjerman i politikës së jashtme Norbert Röttgen, 55 vjeç, është filmuar në zyrën e tij në Bundestag në momente relaksimi. Ka rrjedhur një video që e tregon Röttgenin duke luajtur me një top tenisi të gjelbër, të cilin e hedh në një mur qelqi dhe e kap përsëri.

Videon e ka postuar në Tëitter politikanja e re e CDU-së, deputete e qytetit të Erfurtit, Lilli FIscher (20), me mesazhin 'duke qëndruar fort në tokë, i sinqertë, i dhembshur', ndërsa në komente është paraqitur edhe  politikani i filmuar.

- Po ushtroj. Fundjavën tjetër do të luaj kundër gruas sime, u përgjigj me shaka Norbert Rbertttgen.

Disa në komente kanë shkurar se është 'e turpshme që deputetët e Bundestag paguhen shtrenjtë për të luajtur me top, ndërsa të tjerët e pëlqyen këtë dhe thanë se ishte padyshim çështje e çasteve të relaksimit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat