Uji ka dalë në tokë dhe ndërtesat janë rrënuar, çfarë ka mbetur në ishullin grek Samos pas tërmetit dhe cunamit

Evropë

Uji ka dalë në tokë dhe ndërtesat janë rrënuar, çfarë ka mbetur në ishullin grek Samos pas tërmetit dhe cunamit

Më: 30 tetor 2020 Në ora: 14:34
Ishulli grek Samos

Fotot më poshtë janë nga ishulli grek Samos , ku siç duket deti ka dalë në tokë.

Ndërtesa të shkatërruara e të përmbytura shihen ngado, ndërsa në zonë pati edhe cunami.

Tërmeti i fuqishëm i ditës së sotme me magnitudë 6.7 la pasoja të tmerrshme dhe në Turqi.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat