​Skandal në Bruksel: Deputeti i zhveshur arratiset nga një ndejë s*ksi

Evropë

​Skandal në Bruksel: Deputeti i zhveshur arratiset nga një ndejë s*ksi

Më: 1 dhjetor 2020 Në ora: 20:38
Bruksel

Policia e Brukselit ndërpreu një ndejë seksi dhe arrestoi 25 persona, përfshirë një anëtar të Parlamentit Evropian.

Të gjithë të pranishmit, shumica e të cilëve ishin meshkuj, u ndëshkuan për shkelje të masave kundër përhapjes së koronavirusit.

Sipas Bruksel Times, disa diplomatë dhe një anëtar i Parlamentit Evropian ishin në parti.

Duke mos dhënë më shumë detaje, e përditshmja Bruksel shkruan se eurodeputeti lakuriq u përpoq të shpëtonte, por policia e kapi dhe e mori në pyetje.

Policia gjeti gjithashtu drogë në ndejën e organizuar në bodrumin e një lokali në qendër të Brukselit, konfirmoi prokurori publik.

Një ndejë ilegale prej 400 personash në Nju Jork gjithashtu konfirmon se masat epidemike janë shkelur në të gjithë botën.

Të katër organizatorët, të cilët ende nuk janë identifikuar, akuzohen për mbajtjen e një tubimi masiv në kundërshtim me urdhrat e qytetit dhe shtetit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat