Theksi i gjermanishtes së këtij shoferi slloven është bërë hit në internet

Evropë

Theksi i gjermanishtes së këtij shoferi slloven është bërë hit në internet

Më: 18 janar 2021 Në ora: 14:15
Darko Josipovic

Një video e shoferit që shpjegon se si ndodhi aksidenti po qarkullon në rrjetet sociale.

Dëgjoni se si ai përpiqet me mjaft mund të jap një shpjegim të mirë se si ndodhi aksidenti.

Gjermanët shkruajnë se ai është një shofer slloven.

Në autostradën për në Mynih të martën, një shofer kamioni humbi kontrollin, kamioni i tij goditi një gardh dhe u përmbys në anën e tij. Për fat të mirë, askush nuk u lëndua.

Një video e shoferit, i cili, siç përfunduan komentuesit, shpjegoi në një përzierje të gjermanishtes me një theks slloven se si ndodhi aksidenti, po qarkullon në rrjetet sociale.

Nëse nuk e keni dëgjuar ende, kjo video ja vlen të dëgjohet.

MDR Thuringia, e cila publikoi videon, shkruan se është Darko Josipovic, një shofer kamioni që drejton për një kompani sllovene.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat