Momenti i vrasjes në një pikë karburanti në Vranje të Serbisë

Evropë

Momenti i vrasjes në një pikë karburanti në Vranje të Serbisë

Më: 23 shkurt 2021 Në ora: 18:38
Pamje nga vendi i ngjarjes

Kanë dalur pamjet e vrasjes së  rëndë që ndodhi shtunën në një pikë karburanti në Vranje të Serbisë.

Sara A. (27) u vra në një pikë karburanti në Vranje, ndërsa ishte ulur në një kafene me një djalë tjetër. Pamjet me trishtim tregojnë vrasësin që i tregon viktimës telefonin, duke folur në heshtje, dhe pastaj duke u ngritur dhe duke qëlluar me plumba.

Kujtojmë, vrasja ndodhi të Shtunën rreth orës 6 në një kafene në stacionin e karburantit pranë stacionit kryesor të autobusit, kur një burrë gjuajti disa plumba në drejtim të Sarës, e cila ishte ulur brenda me një mik, njofton gazeta serbe Republika.

Vrasësi i Sarës, Marjan S. (47) ishte burgosur më parë për vrasje. Ai u gjykua gjithashtu në një çështje tjetër për vrasjen në tentativë të ish-të dashurës së tij, e cila ndodhi 14 vjet më parë.

 
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat