Çfarë i ka ndodhur Erdoganit?! Video ku shfaqet duke zbritur shkallët me vështirësi

Evropë

Çfarë i ka ndodhur Erdoganit?! Video ku shfaqet duke zbritur shkallët me vështirësi

Më: 27 shkurt 2021 Në ora: 15:45
Erdogan

Presidenti i Turqisë, Recep Tayip Erdogan, një video që po qarkullon në rrjet shfaqet duke zbritur shkallët me vështirësi, duke tërhequr jo pak vëmendje dhe ka shqetësuar vendin e tij.

Mësohet se Erdogan ka qenë pjesmarrës në një konferencë në Stamboll, kur është larguar nga skena, shihet që me vështirësi ecën, teksa mbahet edhe nga bashkëpuntorët e tij që e shoqërojnë.

Ndërkohë, raportimet në mediat turke konfirmojnë se presidenti turk nuk është në gjendjen e tij më të mirë,.

Sipas mediave shëndeti i tij po përballet me probleme, edhe pse nuk raportohet se nga çfarë vuan presidenti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat