Nuk i hapi rrugën, plas sherri mes shoferëve

Evropë

Nuk i hapi rrugën, plas sherri mes shoferëve

Më: 15 mars 2021 Në ora: 19:10
Foto

Nuk ndodh vetëm në Shqipëri.

Stresi që akumulohet gjatë qëndrimit të gjatë në trafik ndikon edhe te emocionet e shoferëve.

Disa prej tyre janë përfshirë në një përplasje fizike në zonën e Zeytinburnu në Stamboll dhe e dini cili ka qenë shkaku? Moshapja e rrugës.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat