A do të nisë Rusia luftë të re?

Evropë

A do të nisë Rusia luftë të re?

Më: 16 prill 2021 Në ora: 13:34
Ilustrim

Rusia po grumbullon trupa dhe armë pranë kufirit lindor me Ukrainën.

Qëllimet e saj nuk janë fare të qarta.

Zilet e alarmit kanë rënë zëshëm në SHBA dhe Evropë.

A po përgatitet Moska për një ofensivë të re kundër Kievit?

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat