Bilanci në Greqi, 65 viktima dhe 1 mijë e 829 raste të reja nga COVID-19 këtë të dielë

Evropë

Bilanci në Greqi, 65 viktima dhe 1 mijë e 829 raste të reja nga COVID-19 këtë të dielë

Më: 18 prill 2021 Në ora: 17:38
Foto ilustrim

Greqia ka regjistruar një bilanc më të lehtësuar se java që la pas sa i përket luftës ndaj COVID-19.

65 viktima dhe 1 mijë e 829 raste të reja janë shënuar së fundmi.

Ndërkohë shqetësim mbeten spitalet.

Pasi vijojnë të trajtohen ende 841 pacientë në intubim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat