Ngjarje tronditëse: Babai vret me armë gjahu djalin e tij

Evropë

Ngjarje tronditëse: Babai vret me armë gjahu djalin e tij

Më: 19 prill 2021 Në ora: 12:11
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Koropi, të Greqisë, mëngjesin e ditës së sotme.

Mediat greke shkruajnë se një baba ka vrarë me armë gjahu djalin e tij.

74-vjeçari e ka qëlluar me armë në bark djalin e tij 48-vjeçar duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme.

Autori i ngjarjes së rëndë është arrestuar dhe është shoqëruar në Komisariat, ndërsa grupi hetimor është duke vijuar punën për zbardhjen e plotë të saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat