“Unë nuk e dija që …”! Ngjarje e rëndë/ 24 vjeçari përdhunon në ashensor 11 vjeçaren

Evropë

“Unë nuk e dija që …”! Ngjarje e rëndë/ 24 vjeçari përdhunon në ashensor 11 vjeçaren

Më: 14 qershor 2021 Në ora: 12:57
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi ku një 24 vjeçar përdhunoi në ashensor një 11 vjeçare.

Sipas gazetës greke ngjarja u zbulua nga psikologia e shkollës e cila kishte folur me vajzën.

Vajza i kishte rrëfyer se 24 vjeçari i kishte thënë se mos i treginte askujt për këtë që ka ndodhur. 

Autori i dyshuar i krimit,  u arrestua nga policia dhe u dërgua  në prokurori, ku i kishte pranuar akuzën po tha se: "Nuk e dija që ajo ishte 11 vjeçe".

Mediat shkruajnë se djali e ka përdhunuar dy herë vajzën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat