Anglia goditet nga stuhi dhe rrufe të fuqishme

Evropë

Anglia goditet nga stuhi dhe rrufe të fuqishme

Më: 24 korrik 2021 Në ora: 16:20
Pamje nga Anglia

Stuhitë e mëdha sollën shi të fortë, bubullima, rrufe dhe breshër në pjesë të Yorkshire të Anglisë, gjatë javës.

Kishte raporte të një numri goditjesh të rrufeve në territoret atje, megjithëse nuk kishte raportime që ka pësuar ndonjë person.

Në një video të publikuar nga BBC tregohen rrufetë që goditën Anglinë, e që ishin mjaft karakteristike.

Ndërkaq, është dhënë një paralajmërim për mot të ligë që mund të përfundojë me përmbytje dhe erëra të furishme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat