E pazakontë! Presidentin Macron e lënë pa frymë/ Shikoni si e kanë mbuluar me lule deri në fyt

Evropë

E pazakontë! Presidentin Macron e lënë pa frymë/ Shikoni si e kanë mbuluar me lule deri në fyt

Më: 28 korrik 2021 Në ora: 21:02
Presidentit iu dhuruan disa vargje lulesh, si shenjë tradite.

Një vizitë e pazakontë kjo për Presdentin e Francës Emmanuel Macron i cili është mbuluar me lule në ishujt Polinezi.

Sapo zbarkoi në ishull, Presidentit iu dhuruan disa vargje lulesh, si shenjë tradite.

Por vargjet ishin aq të shumtë, sa që Macron u mbulua nga lulet.

Momenti i vendosjes së luleve te Presidenti është bërë virale në internet, dhe komentet kanë qënë të shumta.

Kjo ishte vizita e parë e Presidentit Macron në Polinezi, që quhet një grup prej 1 mijë ishujsh në Oqeanin Paqësor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat