"Mjafton të dyshosh" - arma e Rusisë - Bota Sot
"Mjafton të dyshosh" - arma e Rusisë

Evropë

"Mjafton të dyshosh" - arma e Rusisë

Më: 12 tetor 2018 Në ora: 16:21
Foto ilustrim

Shumë e imagjinojnë luftën në aspektin e plumbave dhe shpërthimeve.

Por, epoka e re e saj nuk përbëhet vetëm nga armatimi i avancuar. T

Teknologjia kibernetike është një tjetër armë që ka rritur tensionet, sidomos midis Rusisë dhe Perëndimit./REL

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...