Modelja amerikane s’ka turp, zhvishet komplet për fotosesionin e ri - Bota Sot
Modelja amerikane s’ka turp, zhvishet komplet për fotosesionin e ri

Bota e Yjeve

Modelja amerikane s’ka turp, zhvishet komplet për fotosesionin e ri

Më: 28 nëntor 2018 Në ora: 09:13
Jasmine Sanders

Jasmine Sanders ka hequr të gjitha rrobat për ta realizuar fotosesionin e radhës.

Modelja amerikane, Jasmine Sanders e cila identifikohet si ‘Golden Barbie’, ka zgjedhur që të pozoi para aparatit fotografik, kështu duke i hequr të gjitha rrobat për ballinën e prestigjiozes ‘treats’.

Jasmine njihet për provokimet që bën nëpër rrjete sociale, mirëpo sa herë që realizon foto të reja, publiku me padurim presin publikimin  e tyre.

Njësoj ka ndodhur edhe me këto të fundit pranë të cilave ka pranuar pëlqime dhe komente nga më pozitivet.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...