Lola i vesh fëmijët për 28 nëntor, ata e befasojnë Dautin - Bota Sot
Lola i vesh fëmijët për 28 nëntor, ata e befasojnë Dautin

Lajme

Lola i vesh fëmijët për 28 nëntor, ata e befasojnë Dautin

Më: 28 nëntor 2018 Në ora: 12:10
Lola i vesh fëmijët për 28 nëntor, ata e befasojnë Dautin

Daut Haradinaj është politikani nga Deçani e që aktualish ushtron detyrën e deputetit në Parlamentin e Kosovës. Ai u bë i njohur, që nga 28 Nëntori i vitit 1997, ku së bashku me shokët e tij, bëri paraqitjen e parë në skenë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, shkruan ORAinfo.

Tani, Dauti është i martuar me prezantuesen e njour, Lola Haradinaj, dhe kanë dy fëmijë, Davidin dhe Trojën. E sot, me rastin e festës së 28 Nëntorit, Lola i ka veshur me veshjet më të bukura kombëtare, duket se sot në familjen e Haradinajve, ka shumë festë sot.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...