Një person në Ferizaj gjen një kuletë: Fton pronarin që ta marrë |PAMJE - Bota Sot
Një person në Ferizaj gjen një kuletë: Fton pronarin që ta marrë |PAMJE

Ferizaj

Një person në Ferizaj gjen një kuletë: Fton pronarin që ta marrë |PAMJE

Më: 13 prill 2019 Në ora: 19:34

Ka plot raste ditore kur njerëzit humbin kuletën e tyre dhe shpesh ajo nuk mund të gjehet.

Ndërkaq sot në Ferizaj ka ndodhur një rast kur një person ka gjetur një kuletë me para dhe në të kishte edhe dy patentë shofer.

Personi me inicialet L.I që e ka gjetur kuletën, ka thënë se kuletën e ka gjetur në parking të qendrës tregate Outlet Centes në Ferizaj. Tutje ai ka thënë se kujt i ka humbur kjo kuletë të paraqitet tek ai, në vendin ku punon.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...