Shpërthen bombola e gazit, lëndohet një femër - Bota Sot
Shpërthen bombola e gazit, lëndohet një femër

Ferizaj

Shpërthen bombola e gazit, lëndohet një femër

Më: 13 qershor 2019 Në ora: 12:11
Ilustrim

Një incident ka ndodhur dje në Ferizaj ku në një lokal ka shpërthyer një bocë e gazit.

Sipas Policisë ngjarja ka ndodhur në rrugën “Ramadan Rexhepi”,  ku një femër ka marr lëndime trupore dhe është dërguar në spital për trajtim mjekësor.

Rasti është duke u hetuar nga Policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...