Nesër mbyllet për qarkullim rruga Doganaj - udhëkryqi për Tetovë - Bota Sot
Nesër mbyllet për qarkullim rruga Doganaj - udhëkryqi për Tetovë

Ferizaj

Nesër mbyllet për qarkullim rruga Doganaj - udhëkryqi për Tetovë

Më: 3 korrik 2019 Në ora: 15:48
Ilustrim

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit ka njoftuar se nesër do të mbyllet për qarkullim të automjeteve rruga nga fshati Doganaj i komunës së Kaçanikut, deri në pjesën tek udhëkryqi për Tetovë-rruga lidhëse për Ferizaj.

Mbyllja bëhet me qëllim të vendosjes të sinjalizimit horizontal.

Rruga do të jetë e mbyllur nga ora 8:00 deri në orën 16:00. 

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit ka lutur qytetarët që t’i shmangen këtij segmenti gjatë ditës së nesërme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...