Përfshihet nga zjarri BMW-ja, vlera e dëmit 15,000 euro - Bota Sot
Përfshihet nga zjarri BMW-ja, vlera e dëmit 15,000 euro

Ferizaj

Përfshihet nga zjarri BMW-ja, vlera e dëmit 15,000 euro

Më: 23 korrik 2019 Në ora: 11:58
Foto

Ankuesja femër ka raportuar se në rrethana të panjohura i është përfshirë nga zjarri vetura e tipit BMW me targa vendore, pronë e saj.

Sipas ankueses vlera e dëmit është rreth 15,000 euro.

Ngjarja në fshatin Varosh të Ferizajt në orët e para të ditës së sotme.

Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitë policore si dhe njësiti i zjarrfikësve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat