Ish-deputeti i LDK-së i drejtohet Kadri Veselit: Kjo vizitë përshëndetja e fundit me pushtetin, ditë të mira po vijnë - Bota Sot
Ish-deputeti i LDK-së i drejtohet Kadri Veselit: Kjo vizitë përshëndetja e fundit me pushtetin, ditë të mira po vijnë

Ferizaj

Ish-deputeti i LDK-së i drejtohet Kadri Veselit: Kjo vizitë përshëndetja e fundit me pushtetin, ditë të mira po vijnë

Nga: N.H Më: 25 gusht 2019 Në ora: 20:16
Kadri Veseli

Ish-deputeti i LDK-së Adem Salihaj, përmes një shkrimi në Facebook, ka komentuar vizitën e Kadri Veslit, që ky i fundit ia bëri Bifurkacionit në Ferizaj.

Ndërsa, gjithashtu ish-deputeti ka komentuar edhe simboliken e përdorur nga kryetari i PDK-së, rreth ndarjes së njërës rrjedhë me rrugën e PDK-së.

Salihaj thotë se ndoshta kjo vizitë e Kadri Veselit te Bifurkacioni është përshëndetja e fundit me pushtetin.

Në fund, ai thekson se ditë të mira do të vijnë për Kosovën.

Ja shkrimi i tij:

Kadri Veseli sot e paska vizituar Bifurkacionin në Ferizaj dhe e paska lidhur simbolikën e ndarjes së njërës rrjedhë me rrugën e PDK-së . Fenomeni i ndarjes së lumit Neredime në dy rrjedha, të cilat nuk takohen më kurrë, më së miri i përgjigjet simbolikës së ndarjes së rrugës së PDK-së me pushtetin, me të cilin më nuk do të takohet kurrë. Ndoshta kjo vizitë e Kadri Veselit te Bifurkacioni është pëshëndetja e fundit me pushtetin. Ditë të mira do të vijnë për Kosovën.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...