Salihaj: Tubimi i LDK-së në Ferizaj ia dha vulën përfundimtare dhe e përcaktoi verdiktin e 6 tetorit

Ferizaj

Salihaj: Tubimi i LDK-së në Ferizaj ia dha vulën përfundimtare dhe e përcaktoi verdiktin e 6 tetorit

Nga: A.SH Më: 30 shtator 2019 Në ora: 20:21
Tubimi i LDK-së në Ferizaj

Kandidati për deputet nga radhët e LDK-së, Adem Salihaj ka thënë se me tubimin e mbajtur LDK i dha vulën përfundimtare dhe e përcaktoi verdiktin e 6 tetorit.

Postimi në Facebook:

Tubimi madheshtor i degës së LDK-së në Ferizaj ia dha vulen perfundimtare dhe e percaktoi verdiktin e 6 tetorit.
Pjesëmarrja masive e mijëra anetarëve dhe përkrahja e zjarrtë që iu dha LDK-së dhe kandidatëve për deputetë tregoi se tashmë elektorati i Ferizajt është percaktuar dhe se ndryshimi i madh po vjen.
Falemnderit Ferizaj, falemnderit LDK!
Përkrahja juaj na jep forcë!

#AdemSalihaj50
#Vjosakryeministre
#LDK134

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat