Lëndohet një punëtor në Ferizaj - Bota Sot
Lëndohet një punëtor në Ferizaj

Ferizaj

Lëndohet një punëtor në Ferizaj

Më: 1 nëntor 2019 Në ora: 13:47
Ilustrim

Policia në Ferizaj raporton se një person përderisa ishte duke punuar ka rrëshqitur dhe ka rënë në shufra metalike dhe si pasojë ka pësuar lëndime trupore.

I njëjti është dërguar për tretman mjekësor.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat