Ferizaj, e ther me thikë dhe ia merr veturën

Ferizaj

Ferizaj, e ther me thikë dhe ia merr veturën

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 12:54

Të premten rreth orës 21:40, në rrugën “Lulzim Guta” në Ferizaj, është raportuar se i një person pas një konflikti verbal  në një lokal, viktimës me forcë kishte tentuar t’ia marr kuletën, pastaj me mjet të mprehtë thikë e kishte goditë në disa pjesë të trupit e më pas me automjetin e viktimës ishte larguar.

Viktima kishte pësuar lëndime dhe është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

“Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore të cilat janë duke e hetuar rastin dhe nuk raportohet për të arrestuar”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat