Asamblesiti nga Ferizaj: Këtu po respektohen masat kundër Covid-19 - Bota Sot
Asamblesiti nga Ferizaj: Këtu po respektohen masat kundër Covid-19

Ferizaj

Asamblesiti nga Ferizaj: Këtu po respektohen masat kundër Covid-19

Më: 14 korrik 2020 Në ora: 18:51
Ferizaj

Amir Rexhepi, asambleist në komunën e Ferizajt, ka bërë të ditur se në këtë komunë po respektohen masat kundër Covid-19.

Ai tha se në kafiteritë në Ferizaj, qytetarët po mbanin maska dhe po respektohej distanca.

Po ashtu edhe në tavolina kishte dezinfektues.

Njoftimi:

Ferizaj, model i respektimit te masava!

Sot, vizitova disa nga kafiterite me te frekuentuara ne Ferizaj, aty takova qytetaret qe mbanin maska, respektohej distanca, por edhe ne tavolina kishte dezinfektues.

Vetem keshtu mund t’a mposhtim virusin.

#Mbanidistancën

#Vendosemaskën

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat