15 të infektuar me koronavirus në Ferizaj dhe vetëm 1 i shëruar - Bota Sot
15 të infektuar me koronavirus në Ferizaj dhe vetëm 1 i shëruar

Ferizaj

15 të infektuar me koronavirus në Ferizaj dhe vetëm 1 i shëruar

Më: 24 korrik 2020 Në ora: 16:19
Foto ilustrim

Komuna e Ferizajt njofton se sot janë konfirmuar edhe 15 persona me koronavirus dhe vetëm një është shëruar.

“Nga njoftimi i IKSHPK-së lidhur me rastet e reja me COVID-19, bëhet e ditur se kemi edhe 15 raste të reja pozitive me këtë virus në Ferizaj që çon në 180 numrin e rasteve aktive dhe 1 i shëruar që çon numrin e të shëruarve në 284”, njofton komuna.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat