Shi dhe erëra të forta në Ferizaj, rrëzon lisat në mes të qytetit - Bota Sot
Shi dhe erëra të forta në Ferizaj, rrëzon lisat në mes të qytetit

Ferizaj

Shi dhe erëra të forta në Ferizaj, rrëzon lisat në mes të qytetit

Më: 31 korrik 2020 Në ora: 19:01
Ferizaj

Ndonëse gjatë ditës kanë mbizotëruar temperatura të larta në vend, e njëjta gjë nuk ka ndodhur edhe pasdite.

Në shumë pjesë të Kosovës kanë filluar erërat dhe shi i rrëmbyeshëm.

Kjo ka ndodhur edhe në qytetin e Ferizajt ku edhe janë shkaktuar dëme.

Nga era e fortë dhe shiu në disa pjesë të Ferizajt janë rrëzuar edhe lisa në mes të qytetit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat