Gazetari i “Bota sot”, Faton Mehmeti, nderohet me një mirënjohje

Ferizaj

Gazetari i “Bota sot”, Faton Mehmeti, nderohet me një mirënjohje

Nga: N. H Më: 8 shtator 2020 Në ora: 17:38
Faton Mehmeti

Gazetari dhe opinionisti i gazetës “Bota sot”, Faton Mehmeti, është nderuar me një mirënjohje.

Kuvendi i të Rinjve të Ferizajt i ka ndarë gazetarit Mehmeti mirënjohje për kontributin e tij dhe përkrahjen e dhënë ndaj Kuvendit të të Rinjve të Ferizajt.

Këtë e ka bërë të ditur Mehmeti, përmes një shkrimi të postuar në llogarinë e tij në Facebook.

Ja shkrimi i tij:

Kuvendi i të Rinjve të Ferizajt nderon gazetën “Bota sot” dhe gazetarin e saj Faton Mehmeti me mirënjohje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat