73 raste aktive në Komunën e Ferizajt

Ferizaj

73 raste aktive në Komunën e Ferizajt

Më: 26 shtator 2020 Në ora: 21:02
Ferizaj

Komuna e Ferizajt njofton se sot kanë edhe 3 raste të reja pozitive me këtë virus në Ferizaj.

Kjo çon në 73 numrin e rasteve aktive dhe 2 të shëruar që çon në 764 numrin e të shëruarve.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat