Pronari i kap hajnat në flagrancë gjatë vjedhjes në orët e para të mëngjesit

Ferizaj

Pronari i kap hajnat në flagrancë gjatë vjedhjes në orët e para të mëngjesit

Më: 29 janar 2021 Në ora: 23:19
Pronari kapi hajnat në flagrancë

Në orët e para të mëngjesit dyshohet se ka ndodhur një vjedhje në fshatin Carralevë të Shtimes.

Media ka siguruar video.

Aty dyshohet se ndodhi vjedhja e disa akumulatorëve dhe pajisjeve të tjera të punës.

Më poshtë mund ta shikoni momentin kur pronari kapi hajnat në flagrancë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat