54 vjeçari nga Ferizaj bën tatuazhe në trup figurën e Kurtit, Osmanit, Messit e Ronaldos

Ferizaj

54 vjeçari nga Ferizaj bën tatuazhe në trup figurën e Kurtit, Osmanit, Messit e Ronaldos

Më: 27 qershor 2021 Në ora: 14:18
Tatuazhet e Shiqeri Ramadanit

Një qytetar nga Kosova ka befasuar me disa tatuazhe në trupin e tij.

Shiqeri Ramadani është 54-vjeçar. Tash jeton në Kosovë, në Ferizaj.

Ai ka jetuar për 24 vjet në Suedi e Norvegji.

Ramadani ka vizatuar në krahë e këmbë figurat e kryeministrit Albin Kurti, të presidentes Vjosa Osmani e të futbollistëve më të mirë në botë, Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat