Valon Ramadani kandidat i VV-së në Ferizaj

Ferizaj

Valon Ramadani kandidat i VV-së në Ferizaj

Nga: A.SH Më: 14 gusht 2021 Në ora: 23:08
Valon Ramadani

Lëvizja Vetëvendosje ka zyrtarizuar kandidaturën e Valon Ramadanit për kryetar të saj në Ferizaj.

“Në përputhje me statutin, me shumicë votash u zgjodh kandidat për kryetar të Ferizajt, kryetari i Qendrës dhe deputeti Valon Ramadani, e poashtu u zgjodhën 20 kandidatë të propozuar nga struktura”, thuhet në njoftimin e Vetëvendosjes.

Njoftimi i plotë:

VALON RAMADANI ZGJEDHET KANDIDAT PËR KRYETAR TË KOMUNËS SË FERIZAJT

Të nderuar qytetarë të Ferizajt, të dashur aktivistë e anëtarë të Lëvizjes VETËVENDOSJE!, ju njoftojmë se në mbledhjen e Këshillit të Qendrës të mbajtur sot gjatë ditës, delegatët e të gjitha fshatrave e zonave të qytetit votuan kandidatin për kryetar komune si dhe kandidatët për asamble nga rradhët tona.

Në përputhje me statutin, me shumicë votash u zgjodh kandidat për kryetar të Ferizajt, kryetari i Qendrës dhe deputeti Valon Ramadani, e poashtu u zgjodhën 20 kandidatë të propozuar nga struktura.

Në fillim të javës do të bëhet publike lista e plotë e kandidatëve për asamble.

Na priftë e mbara!

#17tetor

#VETËVENDOSJEPërKOMUNËN!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat