E trishtë: Vdes i riu nga Ferizaj, pësoi infarkt në zemër

Ferizaj

E trishtë: Vdes i riu nga Ferizaj, pësoi infarkt në zemër

Më: 18 gusht 2021 Në ora: 22:33
Kujtim Xhemajli

Ka ndërruar jetë pak më parë i riu nga Ferizaj, Kujtim Xhemajli.

Ai, siç merr vesh media, ka pësuar infarkt në zemër dhe kjo për të ishte fatale, duke i marrë jetën.

Ngushëllime për vdekjen e tij të papritur kanë shprehur personalitete të ndryshme nga Ferizaj.

Ndërsa edhe aktivitetet artistike të parapara në këtë qytet janë ndërprerë pas lajmit tragjik për vdekjen e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat