VV në Ferizaj: Fitorja jonë është e nevojshme, urgjente dhe e domosdoshme

Ferizaj

VV në Ferizaj: Fitorja jonë është e nevojshme, urgjente dhe e domosdoshme

Më: 10 tetor 2021 Në ora: 22:07
Foto

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Ferizajt, Valon Ramadani, gjatë ditës së sotme është takuar me vajzat dhe gratë e këtij qyteti.

Nga Lëvizja Vetëvendosje në Ferizaj deklarojnë se fitorja e tyre është e domosdoshme në këtë qytet.

“Fitorja e Lëvizjes edhe në nivelin lokal, është jo vetëm e nevojshme, por urgjente dhe e domosdoshme, ngase ndërmarrja e veprimeve e masave në drejtim të krijimit të një ambienti ku të gjithë trajtohen si të barabartë, e askush nuk diskriminohet është jetike për një shoqëri demokratike!”, thuhet në njoftim.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat