Ferizaj, tensioni i lartë i rrymës godet një fëmijë - Bota Sot
Ferizaj, tensioni i lartë i rrymës godet një fëmijë

Ferizaj

Ferizaj, tensioni i lartë i rrymës godet një fëmijë

Më: 11 korrik 2018 Në ora: 10:58
Foto ilustrim

Një fëmijë nga fshati Komogllav i Ferizaj, derisa ishte duke luajtur është goditur nga tensioni i lartë i rrymës elektrike.

Ai sipas njoftimit të policisë është fërguar në QKUK për tretman mjekësor, ndërsa rasti është duke u hetuar.

“Raportohet se një fëmijë mashkull K/Shqiptar, derisa ishte duke lozur, në rrethana të panjohura është goditur nga tensioni i lartë i rrymës elektrike. Viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK dhe rasti është duke u hetuar”, thuhet në njoftim.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera