Raportohet një person i humbur në Ferizaj - Bota Sot
Raportohet një person i humbur në Ferizaj

Ferizaj

Raportohet një person i humbur në Ferizaj

Më: 11 nëntor 2018 Në ora: 14:59
Foto ilustruse

Një nënë nga Ferizaj ka raportuar në Policinë e Kosovës se djali i saj ka dal nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij.

Rasti është duke u hetuar

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...