“Rikthehet Mary Poppins” vjen në kinematë Imperial - Bota Sot
“Rikthehet Mary Poppins” vjen në kinematë Imperial

Filma

“Rikthehet Mary Poppins” vjen në kinematë Imperial

Më: 28 dhjetor 2018 Në ora: 06:48
Rikthehet Mary Poppins

Në epokën e Depresionit, në Londër, Jane dhe Michael Banks, së bashku me tre fëmijët e tyre, vizitohen nga Mary Poppins, një grua enigmatike, e cila shfaqet në jetën e tyre, pas një humbjeje personale.

Mary Poppins rikthehet për të gjithë ata që kërkojnë magjinë e festave, që ekrani i madh ofron.

Emily Blunt, Colin Firth dhe Meryl Streep sjellin “Mary Poppins Returns” në të gjithë rrjetin e kinemave Imperial.

Përpara se t’i propozohej ky rol aktores Emily Blunt, thashethemet në Hollywood thonë se ishte Cate Blanchet aktorja e zgjedhur për të interpretuar Mary Poppins, por nuk dihet për ç’arsye nuk e mori këtë rol.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...