‘Spider Man: Far From Home’ arrin fitime marramendëse

Filma

‘Spider Man: Far From Home’ arrin fitime marramendëse

Më: 27 korrik 2019 Në ora: 23:34
ilustrim

‘Spider Man: Far From Home’ thyen rekord për ‘Marvel’.

Studiot e Marvel vazhdojnë të prodhojnë filma të cilat thyen rekorde shikueshmërie, ‘Spider Man: Far From Home’ është i radhës, shkruan The Verge.

‘Spider Man: Far From Home’ është filmi i nëntë i Marvel që ka arritur t’i arkëtoj mbi një miliard dollarë dhe është filmi i vetëm nga Spider-Man të arrijë një shifër të tillë.

‘Far From Home’ bëhet filmi i tretë rresht i Marvel që ka shënuar këtë sukses pas ‘Avangers: Endgame’ dhe ‘Captain: Marvel’.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat