Filmi më i madh i verës “Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw” arriti në Cineplexx!

Filma

Filmi më i madh i verës “Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw” arriti në Cineplexx!

Më: 30 korrik 2019 Në ora: 11:30
Filmi “Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw”

Këtë të enjte Cineplexx do të organizojë eventin Action Night, me njërin prej filmave më të përfolur këtë vit. Si çdo herë, pjesë e eventit do të jenë aktivitetet dhe shpërblimet e shumta!

Në këtë event me 1 gusht, do të shfaqet filmi aksion me aktorë tënjohur si Jason Statham, Dwayne Johnson, Idris Elba e shumë të tjerë. Eventi do të fillojë prej orës 18:00.

Përveç premierës botërore të këtij filmi, që do të mund ta shohim në Cineplexx, do të ketë SUPER shpërblime si:

Një pushim 7 netë në Turqi nga Fibula
2x pako polir & ceramic coating nga Green Steam
2x servise të rregullta nga Euro Delta

Ngjarja e filmit është një “spin-off” i franqizës “Fast dhe Furious” e cila është e përqendruar rreth titullit të Luke Hobbsdhe Deckard Shaw, personazhe të portretizuar nga DwayneJohnson dhe Jason Statham në serinë kryesore. Johnson dhe Statham përsërisin rolet e tyre si aleatë të pamundur, të cilët janë të detyruar të bashkohen kundër një kërcënimi më të madh.Hobbs and Shaw është me regji nga David Leitch, i njohur për filmat e tij si John Wick, Deadpool 2 dhe Atomic Blonde.

Përveq shpërblimeve të shumta do të ketë oferta fantastike për tëinteresuarit në eventin Action Night me 1 gusht:

Blej 1 biletë me kartelë Bonus apo Premium të RaiffeisenBank, fito një tjetër FALAS!
Konvertoni 50 pikë të Ipko për të shiquar film 2D në Cineplexx. KODI: “2D”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat