Sylvester Stallone dhe Dolph Lundgren serish së bashkë në film

Filma

Sylvester Stallone dhe Dolph Lundgren serish së bashkë në film

Më: 11 gusht 2019 Në ora: 18:11
Sylvester Stallone dhe Dolph Lundgren

Aktorët e famshëm Sylvester Stallone dhe Dolph Lundgren janë ribashkuar dhe do të punojnë së bashku në një seri të re televizive, për të cilin Fox, CBS, dhe NBC kanë shprehur interesim të madh.

Skenarist është Ken Sanzel, i cili ka punuar edhe në serinë popullore "Numbers".

Laundgren do të luajë agjentin sekret në Departamentin e Sigurisë të Kombeve të Bashkuara dhe karakteri i tij është përshkruar si një ekip SWAT për lirimin e pengjeve. Stallone përmendet edhe si drejtor në këtë rast, shkruan portali Deadline. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat