Seria televizive “Breaking Bad”, tani vjen edhe si film, xhirimet gati të përfunduara - Bota Sot
Seria televizive “Breaking Bad”, tani vjen edhe si film, xhirimet gati të përfunduara

Filma

Seria televizive “Breaking Bad”, tani vjen edhe si film, xhirimet gati të përfunduara

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 09:27
Foto ilustrim

Për këtë jemi të sigurt që nuk keni dëgjuar.

Nëse jeni fans i serisë më të njohur dhe më të vlerësuar “Breaking Bad”, atëherë kemi një lajm të mirë për ju, xhirimet e filmit pothuajse kanë përfunduar të gjitha.

Bob Odenkirk, i cili luan avokatin e Soul Goodman ka konfirmuar se filmi do të dal në treg në AMC dhe Netflix në vitin e ardhshëm, këtë e tha gjatë një interviste për sezonin e pestë të serisë të mirënjohur “Breaking Bad”, raporton “Unilad”.

“Kam degjuar gjëra të ndryshme në lidhje me të, por jam shumë i entuziazmuar për filmin “Breaking Bad”. Nuk më prit deri sa të dal- vazhdoi ai për “The hollywood reporter”.

Po ashtu ai shtoi se stafi i filmit të “Breaking Bad” kanë bërë një punë të mahntishme duke e mbajtur sekret këtë lajm, pasi që shumë pak njerëz e kanë ditur se tani kjo seri do të vjen edhe si film.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...