Filmi i ri i John Travoltas pëson fiasko në kinematë amerikane - Bota Sot
Filmi i ri i John Travoltas pëson fiasko në kinematë amerikane

Filma

Filmi i ri i John Travoltas pëson fiasko në kinematë amerikane

Më: 4 shtator 2019 Në ora: 15:38
Foto

Filmi i fundit i John Travoltas ka pësuar fiasko pas debutimit gjatë fundjavës në SHBA, raporton “The Hollywood Reporter”.

“The Fanatic” fitoi vetëm 3153 dollarë gjatë shfaqjes në 52 kinematë amerikane dhe ende është në pritje të fitimeve përfundimtare, pasi filmi do të transmetohet gjatë kësaj fundjave.

Në këtë film, Travolta luan tifozin e fiksuar të yllit të filmit dhe shënon filmin e katërt me radhë që shkoi keq. Regjisori i këtij filmi është nënshkruar nga frontmeni, Limp Bizkit, Fred Durst.

Më konkretisht, Travolta luan rolin e Mooset, një njeri i fiksuar me heroin e filmave aksion, Hunter Dunbar. Kur ajo vjen për të përmbushur idhullin e saj, veprimet e Moose fillojnë të marrin një kthesë të rrezikshme.

“Moose është një nga rolet e mia më të mira. Fred Durst është jashtëzakonisht i talentuar si regjisor dhe si qenie njerëzore, në gjendje të komunikojë ndryshe nga kushdo tjetër”, tha John Travolta për BBC. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat