Demi Moore e penduar që nuk luajti në filmin “Top Gun” - Bota Sot
Demi Moore e penduar që nuk luajti në filmin “Top Gun”

Filma

Demi Moore e penduar që nuk luajti në filmin “Top Gun”

Më: 13 tetor 2019 Në ora: 16:41
Demi Moore

Demi Moore ka shprehur pendimin e saj pse nuk e ka luajtur rolin e Charlie në filmin ikonik, “Top Gun”, por në vend të saj roli në filmin e vitit 1986 iu besua Kelly McGillis.

Gjatë pjesëmarrjes në emisionin e Howard Stern, ku e promovoi librin”Inside Out”, ka treguar se roli i fillimisht i ishte dedikuar asaj.

Mirëpo, ajo e kishte humbur këtë rol pasi nuk ndodhej në vendin e duhur në kohën e duhur dhe se kishte pasur frikë.

“Mendoj se audicioni im shkoi për mrekulli, ndërsa gjatë testit në ekran thjesht e ndiqja, ksiha një bllokadë në kokë. Më pas, fillova të nevrikosesha ashtu që nuk e fitova rolin”, ka thënë Demi.

Pasi e ka shikuar filmin, Moore ka thënë se kishte lindur për atë rol, prandaj është penduar që nuk ka luajtur në “Top Gun”.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat