Lajm i mirë për adhuruesit e serialit më të njohur amerikan ”Friends” - Bota Sot
Lajm i mirë për adhuruesit e serialit më të njohur amerikan ”Friends”

Filma

Lajm i mirë për adhuruesit e serialit më të njohur amerikan ”Friends”

Më: 16 nëntor 2019 Në ora: 18:54
Seriali "Friends"

Kohët e fundit është diskutuar shumë rikthimi i serialit ”Friends” në ekranin amerikan, por së fundi është konfirmuar se kasti i aktorëve do të bëhen bashkë edhe për një episodë.

Lajmi është konfirmuar nga Hollywood Reporter ku thuhet se aktorët David Schwimmer, Jennifer Aniston, Matthew Perry, Courtney Cox, Matt Le Blanc dhe Lisa Cudrow, do të shihen përsëri në ekranet e vogla si personazhe të ”Friends”

Do të filmohet një episod i ri, special, i cili do të tansmetohet në ABC max. Pjesë e këtij episodi special, do të jenë edhe krijuesit e serialit Martha Kaufman dhe David Crane.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat