Yllka Gashi tregon se ku dhe kur mund ta shohim filmin “Zgjoi”

Filma

Yllka Gashi tregon se ku dhe kur mund ta shohim filmin “Zgjoi”

Më: 6 shkurt 2021 Në ora: 23:14
Filmi "Zgjoi"

Aktorja dhe njëherit edhe fituese e çmimit në Sundance, Yllka Gashi ka treguar se ku dhe kur mund ta shohim filmin e suksesshem “Zgjoi”.

Ka thënë se filmin tani për tani nuk mund ta shohim online, ngaqë ende po realizon premierën e tij, ndërkaq ka shtuar se do të ketë premierë evropiane dhe rajonale.

Megjithatë as këto premiera nuk dihet se kur do të realizohen, për shkak të kushte të krijuara nga pandemia Covid-19.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat