Cilët filma dhe shfaqje televizive do largohen nga Netflix gjatë gushtit

Filma

Cilët filma dhe shfaqje televizive do largohen nga Netflix gjatë gushtit

Më: 1 gusht 2021 Në ora: 08:04
Ilustrim

Netflix është në prag të heqjes së shumë titujve filmash nga biblioteka e tij e larmishme, e cila është e goxha e gjatë. Duke nisur nga sot, Netflix UK do të largojë filma të njohur dhe do të vazhdojë kështu deri në fund të muajit. Ndaj nëse ende nuk e keni parë një film që e keni ‘ndarë’ për ta parë, mos e humbisni mundësinë.

1 Gusht

American History X

Anna and the Apocalypse

Are we Done Yet? (2007)

Are we Done Yet? (2018)

Autumn’s Concerto

Bayëatch (2017)

Brick Mansions

The CallCasino Tycoon

Charlotte’s Web

Chinese Odyess: Part 1

Chinese Odyssy: Part 2

Clueless

Deep Impact

Doubles Cause Troubles

Flipped

Gringo

Hero

History of Joy

Holding the Man

Horrid Henry: The Movie

Hoë to Lose a Guy in 10 DaysThe Hunted

Infernal Affairs

Infernal Affairs 2

Infernal Affairs 3

Initial D

Jackass 2.5

Jackass: Number TëoThe Judge

Justice, My Foot

Kaaliyan

Khaani

The King’s Speech

Kuppivala

The Last Samurai

Lechmi

Legend of the Fist; The Return of Chen ZhenLittle Dragon Maiden

Love in the Buff

Mad Ëorld

The Mask

Melle

Minnaminugu the Firefly

Mythily Veendum Varunnu

No Strings Attached

Office Girls

Paul Blart: Mall Cop

Pee-wee’s Big Adventure

The Prince Who Turns into a Frog

Queen of No Marriage

Rangreza

Rumour Has It…Sex and the City 2

Step Up 5

Sudani from Nigeria

Tammy

Ten Years

13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi

Tëo By Two

Weeds on Fire

Where’s the Money

The Women Who Kill Lions

You’re My Destiny

2 Gusht

Forever Chape

3 Gusht

The Angry Birds Movie

Insidious: Chapter 2

The Peanut Butter Falcon

5 Gusht

Mission: Destroy Love

Trainwreck

7 Gusht

Cats_the_mewvie

8 Gusht

Office Uprising

Surrounded

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat