Publikohet traileri i parë i filmit super të frikshëm

Filma

Publikohet traileri i parë i filmit super të frikshëm

Më: 8 tetor 2021 Në ora: 08:13
“Paranormal Activity: Next Of Kin”

Traileri i parë i filmit horror “Paranormal Activity: Next Of Kin” është publikuar.

Filmi i ri që do të shfaqet në Paramount.

Ai është si vazhdimësi e filmave të tjerë të këtij lloji të të njëjtit emër, “Paranormal Activity”.

Producenti i filmit, Jason Blum, ka thënë se nëse do ta ribënte një film të tillë, atëherë do ta bënte një version vërtetë të mirë dhe ndryshe nga filmat e tjerë që janë publikuar përgjatë viteve.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat